psi-fryzjer-logo

Psi Fryzjer Azor dba także o jadłospis domowych pupilów!

Skontaktuj się z nami! »

Chcesz dla czworonoga wszystkiego, co najlepsze? Postaw na karmę Bozita Robur!

W AlleZoo znajdziecie odpowiedni pokarm dla każdego pieska. Najwyższa jakość, prosto ze Skandynawii

W sklepie zoologicznym AlleZoo znajdziecie odpowiedni pokarm dla każdego pieska. Najwyższa jakość, prosto ze Skandynawii

Start »

Karma dla psa »

Karma Bozita Robur » 

Karma, która dba o seniorów

Wspomaga aktywnych

Dla matek i szczeniaczków

Dla wrażliwych i wybrednych

Starannie wyselekcjonowane składniki

Nowością w naszej ofercie jest strzyżenie małych zwierząt futerkowych!
Karma dla psa Bozita Robur

* karma dla psa prosto ze Szwecji

Sprawdź ofertę Bozita

Wszystko, co niezbędne dla psa

Dlaczego Psi Fryzjer Azor wybrał karmę Bozita Robur? To proste! Najzwyczajniej w świecie zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu każdego psa. Dlatego bierzemy pod uwagę tylko najlepszą karmę.

Wasze pupile ją pokochają!

Świeża, aromatyczna, niezwykle smaczna! Postaw na Bozitę!

Bez glutenu? To musi być Bozita Robur!

W wielu przypadkach pszenica została zastąpiona ryżem i kukurydzą, by wyeliminować całkowicie gluten. Takie rozwiązanie polubią uczulone i wrażliwe psy, dla których zwyczajna karma jest po prostu szkodliwa.

Zobacz karmę suchą dla psa w sklepie AlleZoo

Szukacie najlepszej karmy dla psa? Idealnie trafiliście!

Psi Fryzjer Azor to również starannie wyselekcjonowana karma dla Twojego czworonoga. Szwedzkie pokarmy zyskały już sympatyków na całym świecie, a my się temu nie dziwimy. Dlaczego? Sprawdźcie sami!

Postaw na naturalne składniki

Świeże mięso kurczaka, łososia i nie tylko, sprawią, że każdy posiłek będzie dla pupila prawdziwą ucztą. Taki pokarm jest też łatwostrawny, na pewno nie sprawi Waszym psiakom żadnych problemów!

Doceniamy także to, że producenci karmy dbają o każdego psa z osobna, dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiednie składniki. Co to oznacza w praktyce?

To, że dla szczeniaka wybierzemy karmę Bozita Robur Puppy, dla staruszka wersję Senior, a dla silnego i aktywnego – karmę o wysokiej wartości energetycznej i ze sporą ilością białka. Można tak wymieniać długo, warto wspomnieć o karmiących suczkach, wrażliwych i alergikach, a nawet o małych rasach. Jak już wspomnieliśmy, Bozita pamięta o każdym, a nam bardzo się to podoba!

Czego więcej chcieć? Pies, który je zdrowo i smacznie z pewnością doceni Wasze starania! Pozostaje więc tylko odwiedzić AlleZoo i wybrać odpowiednią karmę!